Ekonomi
Giriş Tarihi : 14-02-2022 18:38   Güncelleme : 14-02-2022 18:38

İl Müdürümüz Sivil Toplum Örgütleri İle Bir Araya Geldi

İl Müdürümüz Sivil Toplum Örgütleri İle Bir Araya Geldi

İl Müdürümüz Sivil Toplum Örgütleri İle Bir Araya Geldi

​İl Müdürümüz Mustafa Ertan Atalar ilimizin tarımsal sorun ve genel durumunu görüşmek üzere sektörün sivil toplum örgütleri başkanları ile bir araya geldi.

İl Müdürümüz Mustafa Ertan Atalar başkanlığında 9 Şubat 2022 tarihinde il müdürlüğümüzün toplantı salonunda Ziraat Odaları Koordinasyon Kurulu Başkanı Mehmet Cevat Delil, Diyarbakır Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Abdullah Çetinkaya, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hüseyin Yılmaz, Pamuk Üreticileri Birliği Başkanı Hasan Vural, Bal Üreticileri Birliği Başkanı Ali Rıza Demir, Eğil Badem Üreticileri Birliği Başkanı Nazmi Öcal, Dicle Organik Meyve Üreticileri Birliği Başkanı Mehmet Şahinoğlu, Seracılar Birlik Başkanı Cevat Yıldız, TUSİAB Yönetim Kurulu Üyesi M.Ali Sağır VE Dicle Üniversitesi Ziraat Fakültesinden Doç. Dr. Neşe Üzen’in katılımıyla genel değerlendirme toplantısı gerçekleşti.

İlimizin tarımsal sorun ve genel durumunun görüşüldüğü toplantı karşılıklı görüş alışverişinin ardından yapılan genel değerlendirme ile sona erdi.