Gündem
Giriş Tarihi : 20-09-2021 01:02   Güncelleme : 20-09-2021 01:02

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi: “Gelişim Atölyesinde Buluşalım” projesi tamamlandı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin “Gelişim Atölyesinde Buluşalım” eğitim programlarına katılan 90 kursiyer katılım belgelerini aldı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi: “Gelişim Atölyesinde Buluşalım” projesi tamamlandı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin “Gelişim Atölyesinde Buluşalım” eğitim programlarına katılan 90 kursiyer katılım belgelerini aldı.
Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, 18 yaş üstü vatandaşların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sunmak, toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlediği “Gelişim Atölyesinde Buluşalım” eğitim programlarını tamamladı.
8 hafta online olarak devam eden atölyelerde, alanında uzman eğitmenlerce “Mutlu Ailenin Şifreleri, Kendini Tanıma, Dijital Çağda İnsan Olma, Kriz Çözüm, Mutluluk, Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları, Diksiyon, Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili, Atık Ürünleri Değerlendirme ve Evde Sağlık” eğitimleri verildi.
Katılım belgeleri verildi
Atölyelere katılarak eğitimden faydalanan 90 kursiyer düzenlenen programla katılım belgelerini aldı.
Ali Emiri Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda kursiyere belgeleri, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Bircan, Kadın ve Hizmetleri Daire Başkanı Ayşe Handan Eker ve eğitmenler tarafından verildi.
Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Bircan, katılım belgesi almaya hak eden kursiyerleri tebrik ederek başarılar diledi.