Gündem
Giriş Tarihi : 02-07-2021 03:32   Güncelleme : 02-07-2021 03:32

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi: “Diyar-ı Lezzet” hizmet sunmaya başladı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, Dicle Vadisi’nde onarımını tamamladığı “Diyar-ı Lezzet” vatandaşlara hizmet sunmaya başladı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi: “Diyar-ı Lezzet” hizmet sunmaya başladı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, Dicle Vadisi’nde onarımını tamamladığı “Diyar-ı Lezzet” vatandaşlara hizmet sunmaya başladı.
Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan MED Kentsel ve Sosyal Hizmetler San. ve Tic. A.Ş, vatandaşların sosyal yaşamını renklendirmek, doğa ortamında ailece eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak amacıyla Dicle Vadisinde bulunan ve daha önce Vadi Kafe olarak hizmet veren tesisteki bakım onarım çalışmalarını tamamladı.
Kırklardağı’nın eteklerinde doğayla baş başa Ongözlü Köprü manzaralı huzurlu bir ortam arayanların rahatça vakit geçirebileceği tesiste, yöresel kahvaltı, Diyarbakır’ın meşhur ciğer kebabı, ızgara çeşitleriyle sıcak, soğuk içecekler ve tatlı çeşitleriyle haftanın her günü hizmet sunuluyor.
Diyar-ı Lezzet’e gelenler, Büyükşehir Belediyesince, vatandaşın huzurlu bir ortamda keyifli vakit geçirmesi için yapılan cami, çocuk parkı ve spor tesislerinden faydalanma imkanı bulabiliyor.
Diyar-ı Lezzet, piyasa fiyatlarının altındaki ücret tarifesi, kaliteli hizmet anlayışı, tecrübeli personeli ve eşsiz Dicle Vadisi manzarasıyla vatandaşları bekliyor.